Haberler

June 3, 2019

Brezilya Medikal Fuarı: Qianjing Medical: Yaratıcılık ve yenilikte yeni trend

21-24 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen 26. Brezilya São Paulo Uluslararası Tıp Fuarı, tüm hızıyla sürüyor. HASTANELER, Sao Paulo'nun uluslararası tıbbi ekipman fuarı ve Almanya'daki uluslararası MEDICA fuarının uluslararası sertifikalandırılmış fuarı tarafından düzenlenen profesyonel bir sergidir. hastane federasyonu (IHF). 2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Bakanlığı tarafından "güvenilir iş sergisi" unvanı verildi.

8.2.jpg

São Paulo, bölgede Brezilya'daki tıbbi pazarın% 65'ini oluşturan gelişmiş tıbbi tesislere sahiptir. Çoğu tıbbi cihaz ve sağlık ürünü ithal edilir ve uluslararası medikal işletmelerin Latin Amerika pazarına girmesi için ideal bir şehir haline gelir. Brezilya ve komşu ülkelerdeki tüccarların yeni ürün ve teknolojiler bulabilecekleri bir yer.


图片1.png

Cerrahi zımba profesyonel üreticisi olarak, Jiangsu Qianjing Medical, Brezilyalı ajanlar için yenilikçi cerrahi ekipman ürünleri sağladı. Sonsuz bir övgü akışı içinde müşteri gözetleyen müşteriler. Ayrıca, aynı zamanda birçok uluslararası arkadaşın acentesiyle de tanıştı, olağanüstü bir başarı elde etti.

图片2.jpg

Şirketin stand numarası 20-180B'dir. Sergiye katılmayanlar, lütfen firmayı görmek için acele edin.

图片3.png

Qianjing Medical, Brezilya Medikal Sergisinde başarı elde etti ve daha sonra diğer ulusal sergilere katılacak.

İletişim bilgileri